İlmek İlmek Kardeşlik – Amigurumi Oyuncak Projesi

Genç Beşir ortaklığıyla başlattığımız “İlmek İlmek Kardeşlik” projesiyle, üniversite öğrencilerini; toplumsal hizmet çalışmalarına daha çok dâhil olmalarını, sosyal duyarlılıklarının artmasına katkı sunmayı, toplumsal ve bireysel sorunlara ve farklılıklara duyarlılıklarını pekiştirmeyi, maddi ve manevi ihtiyaç sahibi çocukları sevindirmeyi amaçlıyoruz.

 

Hedef Kitle

 

Hedef kitlemiz örgün kız üniversite öğrencilerdir. Atölyeye katılım 30 kişi ile sınırlıdır.

Uygulama Yöntemi

Atölye Microsoft Teams uygulaması üzerinden dört hafta sürecek şekilde düzenlenmiştir. Atölye öncesinde malzeme listesi Nazenin Gençlik sosyal medya hesapları üzerinden duyurulacaktır. Bu malzemelerin temini katılımcılar tarafından sağlanır. Atölye sonunda elde edilen ürünler, ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere bir noktada toplanır. Bu adres proje sonunda ilan edilecektir.

Atölye Takvimi

İlk Ders:          14 Kasım 2020 Cumartesi

İkinci Ders:     21 Kasım 2020 Cumartesi

Üçüncü Ders: 28 Kasım 2020 Cumartesi

Dördüncü Ders: 5 Aralık 2020 Cumartesi

Hediyelerin Sahiplerine Ulaştırılma Takvimi

15 Aralık-15 Ocak 

İletişim

Instagram @gncbesir

Mail: bilgi@gencbesir.org

 

ÖNEMLİ NOT:

Sosyal medya hesaplarında yayınlanmak ve proje videosunda kullanılmak üzere, örgü esnasında mahremiyet kurallarına dikkat ederek çektiğiniz fotoğraf ve videoları bilgi@gencbesir.org adresine veya nazenin gençlik sosyal medya hesapları dm kutusuna yüksek boyutlu olarak gönderebilirsiniz.

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir